buben oleksandr

Як писав КУРС, голова бюджетної комісії “свободівець” Роман Онуфріїв відзначив, що два місяці тому міськрада звернулася до ПАТ “Прикарпаттяобленерго” та ПАТ “Івано-Франківськгаз” з проханням звільнити родини військовослужбовців від оплати за комунальні послуги. За словами Онуфріїва, міськрада не отримала відповіді і тепер змушена компенсувати витрати родин учасників війни за газ та електроенергію з міського бюджету.

“Тепер ми забиратимемо гроші зі спорту, з культури, з соціального захисту та інших статей та віддамо олігархам. Тому що монополісти не захотіли поділитися. Ми з вами, мешканці, громада, маємо фінансувати АТО, а  олігархи – ні”, – сказав голова бюджетної комісії.

Олександр Бубен прокоментував заяву Онуфріїва у соцмережі Facebook.

“Провокатор. Як завжди, правда не там, де каже “Свобода”, – написав Бубен. – Якщо місто (інші державні інституції) вводить ПОТРІБНІ пільги, то ПОТРІБНО передбачити джерело їх фінансування, а не кричати, що обмежимо культуру чи спорт, аби хтось отримав прибутки. Це НЕ ПРОФЕСІЙНО! Такі популісти (піарщики) доведуть наше місто до ручки…”