Понад рік тому в Івано-Франківську завалилася частина пам’ятки архітектури місцевого значення — будинку на Січових Стрільців, 18.

Впало перекриття між першим і другим поверхом. Жертв, слава Богу, не було, п’ятеро людей відбулися переляком. Може, тому й досі не знайшли винних у недбалості та й навряд чи особливо шукали.

Як раніше повідомили кореспонденту «Бліц-Інфо» у департаменті житлово-комунального господарства Івано-Франківського МВК, наразі йдуть підготовчі процеси щодо створення інвестиційного проекту. Влада Івано-Франківська має намір передати будівлю інвестору, який би її відбудував.

Сьогодні депутати Івано-Франківської міської ради розглянули питання «Про реставрацію з пристосуванням будинку № 18 на вул. Січових Стрільців, 18 у м. Івано-Франківську».

Перший заступник міського голови Зіновій Фітель повідомив, що відбулися перемовини міської влади з співвласниками цієї будівлі і дійшли єдиного спільного рішення – створення інвестиційного проекту. Проект обговорений і з юридично точки зору, і з співвласниками.

Будинок на Січових Стрільців, 18 був двохповерховий, сусідні – трьохповерхові. Згідно інвестиційного проекту, реконструйований будинок буде трьохповерховий.

За словами Зіновія Фітеля, на сьогодні у провадженні Івано-Франківського міського суду є дві справи щодо будинку по вулиці Січових Стрільців, 18 із вимогою грошової компенсації. Даний інвестиційний проект є компромісним рішенням між усіма учасниками спорів.

Івано-Франківська міська рада затвердила дане рішення.