Всі передумови для завершення будівництва мосту на дорозі Р24 у Криворівні.Вже 5 липня фірма ШляхБудЛім розпочне ліквідацію ямковості на кільцевій розв’язці доріг у Верхньому Ясенові з наступною суцільною укладкою асфальтобетону.Обговорили і інші питання стану та розвитку дорожнього господарства у Верховинському районі. Особлива подяка місцевим журналістам, які нас супроводжували і задавали не завжди зручні запитання, але які нагально потребують відвертих і правдивих відповідей! – повідомляє керівник САД Івано-Франківської області Василь Буджак.

Світлина від Василя Буджака.

Нагадаємо, на неодноразові письмові звернення народного депутата від Гуцульщини та Покуття Юрія Солов’я, його усні виступи з високої трибуни українського парламенту, передбачено виділення 140 мільйонів гривень на ремонт доріг Косів-Кути та частини шляху Криворівня-Чернівці (в с. Тюдів).

У 2015-16 рр. таким чином вдалось добитись виділення 90 млн. грн. для поточного ремонту в нижньому шарі дороги Р-24. За ці кошти були поточно відремонтовані ділянки автошляху Р-24 на Кривопільському перевалі та від Косова до Стопчатова.

А також відновлений, раніше зруйнований повінню та лісовозами, автошлях від Косова до Верховини.

Таким чином, на Гуцульщині вперше за 25 років відбувся серйозний ремонт, так званої, золотої підкови Карпат. Також завершився ремонт снятинської ділянки дороги Івано-Франківськ-Чернівці Н-10. При цьому, виділена сума на ремонт дороги Н-10 та Р-24, більша від дорожніх бюджетів деяких областей України.