Про доцільність проведення дороговартісного ремонту на всіх ділянках доріг на Прикарпатті ціною у 8-12 мільйонів гривень за один кілометр розгорівся діалог між журналістом Миколою Грабовецьким та очільником Служби автомобільних доріг в області Василем Буджаком:

Микола Грабовецький. Чого робити дороги за технологією вартістю 10-12 мільйонів гривень? Зараз ціна ще росте. Вже по Рожнятову пропонувала компанія ціну 15,6 мільйонів. Це ж наші з Вами гроші. Якщо можна робити по ціні для прикладу, як було зроблено Стопчатів-Косів – 1,8 мільйона гривень за один кілометр. Чи доцільно всюди робити ремонт під одну фірму, під вартість 8-12 мільйонів? Я думаю, що мешканці Долинщини були б раді навіть після зими, якби дорогу просто полатали, або зробили поточним ремонтом, нехай, за два мільйони. Але люди би їхали по нормальній дорозі. От я мешканець Долинщини і я чекаю до кінця року, поки зроблять той кусок за Голинню, Долинські гори і перед містом Долиною в Оболоні.

Василь Буджак. Вам максимум треба ще рік почекати.

Нам залишилось, цю магістраль Івано-Франківськ і межа з Львівською областю до Стрия зробити і Івано-Франківськ-Тернопіль. І ми тоді вже про ці ділянки, що Ви говорите, забудемо. Ми зробимо так, як ми маємо зараз від Чернівецької межі і до Львівської. Ми зробимо такі дороги. Ну, так, воно трохи в часі, не можливо зараз скомкати це все. А хочеться вже зробити так, як капітальний. От гарантує підрядник десять років, ми теж сумніваємось, ми ще не маємо досвід. Час покаже. Але як він гарантує, він підписався, то якщо будуть якісь недоліки, то і буде кому виправляти.

Микола Грабовецький. А по поточному, коли роблять Стопчатів-Косів, так само не підписують? Вони не обслуговують?

Василь Буджак. Вони підписалися і вони за свій кошт повинні її також ремонтувати.

Микола Грабовецький. Але кошти то в п’ять разів менші!?

Василь Буджак. Це дискусійне питання. 

Нагадаємо, раніше Версії повідомляли, що за даними САД Івано-Франківської області на Прикарпатті загальна довжина доріг державного значення – 995 кілометрів. Тож за передбачені державою кошти для доріг Прикарпаття, які виграла згідно тендерів фірма ПБС за останні три роки (а це близько 3 мільярдів), за ціною 3 млн. грн/км, можна було б уже відремонтувати 100 % доріг державного значення в нашому регіоні.