olimpiada

 

Таке рішення обумовлюється нинішнім політичним і економічним становищем в Україні, що обговорювалося трьома сторонами, пише Champion.

!Попередня оцінка, яка була дана робочою групою МОК, свідчить про те, що Львів має величезний потенціал для майбутнього розвитку, – сказав президент МОК Томас Бах. – У моїх розмовах з Прем’єр-міністром України і президентом НОК ми зробили висновок, що в нинішніх умовах було б надзвичайно важко продовжувати боротьбу за право проведення Олімпійських ігор-2022, але разом з тим, майбутня кампанія України як можливої господарки Ігор має величезне значення для країни загалом  і українського спорту зокрема”.

У свою чергу, Яценюк підтверджує, що заявка на 2026 рік матиме величезний потенціал для економічного відновлення країни і може мати значні переваги для українського суспільства.

“Ми хотіли б подякувати МОК за допомогу і розуміння, а також велику допомогу, що надається українським спортсменам з усіх куточків країни як морально, так і матеріально”, – зазначив президент НОК Сергій Бубка.