Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ стадіон шухевича"

Дискутували, про можливе місце будівництва. Сучасна спортивна споруда з паркінгом на місці теперішнього стадіону “Юність”, що розташований на вулиці Шухевичів. ТАкий об’єкт запланували звести обласні можновладці і голові з обласного бюджету витратити на нього 100 мільйонів гривень. Однак, проти цього виступає депутат Івано-Франківської міської ради Віталій Мерінов та частина громади міста. Як альтернативу пропонують територію поблизу стадіону “Рух”. – , пишуть Версії з посиланням на ОТб “Галичина”.

“Не потрібно під видом будівництва спортивного комплексу забудовувати діючий стадіон на якому кожного дня займаються сотні спортсменів”, – відзначив Віталій Мерінов.

Натомість, директор коледжу спортивного виховання Любомир Пасічняк виступає за будівництво спортивного манежу. Адже, за його словами, стадіон “Юність” вже досить старий і займатись на ньому не комфортно.

Представники міського департаменту спорту кажуть, що це питання потребує ретельного вивчення.

“Я вважаю, що тут потрібно проводити громадські слухання. Також потрібно, щоб фахівці дали свої висновки”, – відзначив Віталій Матешко, директор Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківського міськвиконкому.

Представники області, яким належить ділянка стверджують, що цю ситуацію можна вирішити.

“Єдине, що тішить – це обіцянки міської ради надати ділянку для будівництва спортивного манежу”, – зазначив Сергій Басараб, заступник голови Івано-Франківської обласної ради.