Оце випив пива!

Медики повідомили про травмованого пацієнта в міліцію. Опитати відразу чоловіка не вдалося, зате коли він прийшов до тями після наркозу стало відомо, що отримані тілесні ушкодження – кримінального характеру. Тернополянин їхав до родичів і в очікуванні автобуса зайшов у кафе на Привокзальній площі випити пива.

Невдовзі до нього підсіли дві панянки, які напросилися на пригощення. Затим підійшли двоє чоловіків, котрі виявилися їх «кавалєрами». Відтак бідоласі довелося пригощати всю компанію. Коли ж відмовився замовляти чергову пляшку горілки, чоловіки вивели його з кафе й відлупцювали. На щастя, якийсь сердобольний таксист підібрав на вулиці побитого тернополянина й відвіз до родичів у Богородчанський район.

Відібравши пояснення у потерпілого, працівники карного розшуку Івано-Франківського міськвідділу міліції розшукали і двох дівиць і їх «кавалєрів», до слова раніше судимих за крадіжки та грабежі. Тепер їх подальша доля залежатиме від висновків медиків стосовно тяжкості отриманих постраждалим ушкоджень.