На Зелені свята в обласному чемпіонаті заплановано провести 11 тур чемпіонату (перша ліга). Одразу декілька матчів ігрового дня заслуговують на увагу. Насамперед, це поєдинки в Яремче, Коломиї, Снятині. Ігри туру розпочнуться о 15:00 юнаки) та 17:00 (дорослі).

Чемпіонат області.
Перша ліга.
11 тур. 23 червня 2013 року. 15:00 (юнаки), 17:00 (дорослі)
Карпати (Яремче) – ГалВапно-Енергетик (Галич)
Яремче, стадіон “Карпати”
Статистика: 2 матчі: +1=1-0, м’ячі – 4:3
2012 р. – 2:2 і 2:1
Перемігши долинський “Нафтовик” та косівську “Гуцульщину” галицьке “ГалВапно-Енергетик” дещо покращило власне турнірне становище. Та от статистика виїзних матчів команди неприємно дивує. В п’яти поєдинках галичани програли чотири рази. Думаю, не варто пригадувати, що минулий виїзд до Коломиї завершився погромом – 2:7.
Яремчанці, навпаки, в поточному сезоні приємно вражають. Молодій команді під керівництвом Володимира Ковалюка вдається утримувати за собою четверте місце в турнірній таблиці, а одразу два нападники “курортників” (Метенька Назар, Овчар Тарас) входять до числа кращих бомбардирів чемпіонату.
Враховуючи все вищевказане яремчанці мають завтра хороші шанси здобути перемогу на зберегти за собою місце в лідируючій групі.
Прогноз: 2:1.
Карпати (Коломия) – Славія (Отинія)
Коломия, стадіон “Юність”
Вперше зустрінуться між собою ці дві команди, які представляють Коломийщину на обласній арені. Підсилює інтерес до гри і успішна гра отинійців. “Славія”, яка являється новачком чемпіонату, на даний момент займає високу п’яту сходинку в турнірній таблиці. Щоправда, абсолютну більшість своїх очок команда Миколи Хомина набрала на рідному стадіоні. На виїзді “Славії” вдалось здобути лише 2 очки (нічиї в Снятині та Івано-Франківську).
Про унікальну безпрограшну домашню серію коломиян, думаю, зайвий раз не потрібно нагадувати. В поточному сезоні “Карпати” вдома ще не втратили жодного очка. Якщо б це не було протистояння двох команд із одного району, можна було б з впевненість говорити, що в господарів поля дуже великі шанси продовжити свою серію. Та враховуючи статус гри, варто очікувати на безкомпромісне протистояння, в якому обидвом командам доведеться відіграти на 100% та подарувати вболівальникам справжнє футбольне свято.
Прогноз: 2:0
ФК Снятин – Кроно-Карпати (Брошнів)
Снятин, стадіон “Колос”
Статистика: 4 матчі: +0=3-1, м’ячі – 1:2
2011 р. – 0:1 і 0:0 2012 р. – 1:1 і 0:0
Як бачимо, снятинська команда ще не перемагала “Кроно-Карпати” протягом останніх двох сезонів. Та варто враховувати й те, що три із чотирьох протистоянь цих суперників завершувались внічию. А такий підсумковий результат, думаю, не особливо влаштує обидві команди. ФК “Снятин”, який в останніх турах нарешті почав набирати очки, не проти продовжити таку приємну справу й завтра. А от, враховуючи турнірну ситуацію, втрата очок не особливо вписується і в плани “Кроно-Карпат”.
Так що в Снятині на нас очікуватиме цікаве протистояння двох добре укомплектованих команд. Щоправда, на велику кількість голів, скоріше всього, не варто очікувати.
Прогноз: 0:1
Гуцульщина (Косів) – Ніка-Тепловик (Івано-Франківськ)
Косів, стадіон “Колос”
Статистика: 4 матчів: +1=0-3, м’ячі – 3:8
2008 р. – 1:3 і 1:3 2012 р. – 0:2 і 1:0
В турнірній таблиці команди розділяє лише 3 очки. Та скоріше всього цей відрив завтра зросте. По-перше, статистика очних протистоянь на стороні франківської команди. По-друге, косівська “Гуцульщина” програла в трьох останніх матчах з різницею м’ячів 3:10.
Прогноз: 1:3
“Нафтовик” (Долина) – ФК “Калуш”
Долина, стадіон “Нафтовик”
Cтатистика: 6 матчів: +2=1-3, м’ячі – 8:8
2009 р. – 1:3 і 1:2 2010 р. – 6:2 і +:- 2012 р. – 0:0 і 0:1
Після надзвичайно вдалого старту долинська команда скотилася в середину турнірної таблиці. Та попри це вдома “Нафтовик” програв лише яремчанським “Карпатам”. І із сучасним ФК “Калуш” долиняни мають справитися.
Прогноз: 1:0.
Сокіл (Угринів) – Придністров’я (Тлумач)
Угринів, стадіон “Сокіл”
Чутки, про те, що “Сокіл” близький до зняття з чемпіонату через скрутне фінансове становище, поки що не знайшли свого офіційного підтвердження. А тому можна розраховувати, що в Угриневі завтра футбол буде. Можна навіть припустити, що “Сокіл” вийде на гру в повному складі (11 футболістів). Та навіть в такому випадку тлумацьке “Придністров’я” зобов’язано перемагати. І робити це впевнено.
Прогноз: 0:3.
Газовик (Богородчани) – вільні від гри.
Бомбардири:
1. Волошинович Ростислав (“Кроно-Карпати”) – 11
2. Ромаш Роман (“Гуцульщина”) – 8,
3. Худобяк Ігор (“Гал-Вапно-Енергетик”) – 7
4. Овчар Тарас (“Карпати” Яремче) – 6,
5. Метенька Назар (“Карпати” Яремче), Цимбалістий Ігор (“Кроно-Карпати”) і Олійник Андрій(“Карпати” Коломия) – по 5 голів.

Статистика очних протистоянь взято з сайту “Брамки”.