news-image: "Елетролюкс" піде з Франківська, якщо й надалі вимикатимуть електрику

Про це розповів заступник міського голови Богдан Білик.

За його словами, офіційного повідомлення про те, що «Електролюкс» хоче перемістити виробництво з Івано-Франківська, тому що їх не задовольняють умови,  немає. Тим не менш, керівництво компанії зверталося до міської влади з проханнями владнати ситуацію щодо вимкнень електрики.

“Виражають незадоволення через такі умови роботи. Вони занепокоєні, адже компанія має певне завдання, яке має виконати до кінця року, — пояснив Богдан Білик.

Він сказав, що особисто, а також міський голова,  зверталися до обласної адміністрації  та «Прикарпаттяобленерго», щоби «Електролюксу» не вимикали світло. Втім, енергетики кажуть, що це не від них залежить.

“Якби було офіційне повідомлення про те, що компанія забирає з міста виробництво, ми би вже били  по всіх каналах, їхали би до Києва. Думаю, що до цього не дійде, — зауважив Білик. — Навіть не хочу уявляти, що подібне може трапитися. Тому що це найбільший інвестор, навіть не в Україні, а в цілій Європі, в них найкраще технологічне забезпечення».

Переїзд «Електролюксу» до іншої країни загрожує місту втратою робочих місць, не лише тих, що є, але й майбутніх.”

“У компанії розглядали можливість розмістити в Івано-Франківську наступні лінії виробництва пральних машин. А якщо далі буде така ситуація, то місто може цих нових робочих місць не отримати», — додав Богдан Білик.

Як відомо, Компанія Electrolux – один зі світових лідерів виробництва побутової техніки і професійного устаткування, що продає щорічно понад 50 мільйонів виробів покупцям з 150 країнах світу. Зусилля компанії спрямовані на інновації з продуманим дизайном.