terbatal'jon

“ТЕРМІНОВО! Інформація надзвичайної суспільної важливості!

Івано-Франківська область сформувала батальйон самооборони “Прикарпаття” чисельністю близько 450 бійців.
Як мені стало відомо з надійних джерел, у найближчі дні (точну дату і час я знаю) батальйон повинен бути перекинутий на Схід (з район міста Слов”янська), в зону бойових дій, де повинен прибути через +3 доби після відправки (точну дату і час я знаю), згідно Наказу Генерального Штабу МО України.

Одна найголовніша проблема: на 450 бійців НЕмає жодного бронежилета 4 (четвертого) класу захисту (гарантує захист від автоматної кулі калібру 7,62).

В таких умовах відправка Прикарпатців на Схід є приреченим перетворенням людей на гарматне м”ясо, чого МИ всі спільно допустити НЕ маємо права!

Керівництво ОДА виконало наказ в.о. президента про сформування батальйону. Людей знайшли. Підготовку (таку-сяку) пройшли. Зброю і боєприпаси отримали. Навчальні стрільби на полігоні у Стороженецькому районі пройшли. Область, громада і обласні/районні/міські депутати перед батальйоном і державою свою місію виконали: гроші на батальйон виділили, знайшли і профінансували 2,9 млн. грн. на близько 500 бронежилетів 4 класу захисту. Гроші відправлені виконавцеві – обласному військовому комісаріату (уповноваженому державою органу на відповідні закупівлі).

Але, комісаріат близько 2-х тижнів погоджував з Міністерством оборони питання номенклатури, кількості, якості, ціни та виробника бронежилетів.

МО-ГШ уповноважило/рекомендувало комісаріату купувати бронежилети у фірми “ТЕМП”, яка має відповідну Ліцензію. Але, за останні 5 діб(!!!) комісаріат “НЕ зміг” зв”язатися з фірмою виробником, і НЕ уклав Договір на купівлю відповідної партії броніків. А до відправки батальйона всього лічені дні!

Навіть, якщо б Договір був підписаний сьогодні, то на виготовлення партії броніків у 500 шт. потрібно мінімум місяць часу!!!
Як, в таких умовах відправляти людей з Прикарпаття (та з будь звідки) на передову, без жодного бронежилета???
ЦЕ – свідомий, спланований злочин! Наказ – приречує людей на неминучу загибель!

Вихід: або відміняти (призупиняти) Наказ Генштабу, або паралельно негайно купувати броніки протягом 2-3 діб в інших фірмах, без жодних тендерних процедур та формальностей!

Відповідну інфу важливо терміново донести до громадськості, Президента Порошенка, Прем”єра Яценюка, Міністра оборони, Начальника генерального Штабу МО, Начальника АТО – Крутова, Віце-прем”єр-міністра Яреми, інших.

Юрій Романюк. 07/06/14″