Жовнір захворів, слухання відклали на 20 лютого.

Надійшла телеграма від лікаря про те, що Зіновія Жовніра госпіталізували з попереднім діагнозом прогресуюча стенокардія.
На минулому судовому засіданні допитували свідка – Олега Болотського, столичного підприємця, в якого Жовнір через посередника вимагав 4 мільйони гривень «неправомірної вигоди».

Сам обвинувачений свідка не впізнав, і стверджував, що зустрічався з іншою людиною.

Нагадаємо, Зіновія Жовніра затримали 4 жовтня 2016 року. Високопосадовець вимагав 150 тисяч доларів у київського підприємця за зменшення вартості об’єкта нерухомості, виставленого на торги, та допуск до участі у них.

Правоохоронці затримали керівника регіонального відділення Фонду держмайна під час одержання частини неправомірної вигоди у сумі 20 тисяч доларів через посередника.

До слова, це хабарник-рекордсмен: ще жодного разу правоохоронці не затримували посадовця такого високого рангу з такою значною сумою «подяки».

5 жовтня 2016 року Івано-Франківський міський суд постановив здійснювати тримання під вартою підозрюваного в Івано-Франківській установі виконання покарань (№12).

25 листопада прокуратура змінила статтю обвинувачення зі ст. 368 ч. 4 (вимагання хабара службовою особою) на ст. 369-2 КК України (зловживання впливом).

2 грудня підозрюваного звільнили прямо в залі суду. До закінчення судового розгляду Зіновій Жовнір і далі буде відсторонений від посади. Також підсудний носитиме на електронний засіб контролю і не зможе виїжджати за межі села Лапаївки Львівської області, окрім приїзду на судові засідання у Франківську.