vidkliuchennia svitla

Мешканці згаданих будинків звернулись до Прикарпаттяобленерго і дізнались, що  дані відключення від електропостачання не пов’язані із аварійними вимкненнями з метою економії, що проводяться на Прикарпатті. Як виявилось, згадані будинки є колишніми гуртожитками Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу і  до 2014 їхні  мешканці сплачували за спожиту електроенергію, згідно укладений договорів,  на рахунок заводу.

Проте, всередині 2014 року мешканці цих будинків повинні були укласти нові договори для перерахування коштів на інший рахунок. У зв’язку із непоінформованістю мешканці продовжували перераховувати кошти на старий рахунок заводу. У свою чергу, обленерго ніяких коштів від заводу не отримувало і  як наслідок – утворився борг у розмірі бл. 16 тис. гривень, що і стало причиною до відключення від електропостачання.

З цією ситуацією мешканці згаданих будинків стикаються не вперше: люди особисто звертались до міського голови Віктора Анушкевичуса із проханнями вирішити дану проблему. Проте, справа не зрушилась з місця. На даний момент мешканці залишаються без електропостачання.