Результат пошуку зображень за запитом "Ігор Вуйців"

Сьогодні,  22 листопада, об 11.00 (з запізненням на пів години) в івано-франківському міському суді розпочалось засідання за апеляцією Ігоря Вуйціва, якого засудили за подвійне вбивство до довічного ув’язнення. Адвокати стоматолога-різника добиваються повного виправдання свого підзахисного, пишуть Версії.

Суд розпочався з заяви Лариси Кучерак, матері вбитого Антона Кучерака, про відвід колегії суддів. Галина Струтинська мати другої жертви, Ігоря Струтинського, підтримала клопотання. Постраждала сторона вважає, що дана колегія суддів зумисне затягує справу. Причин для такої заяви було кілька, але основною причиною послужило те, що 4 листопада засідання суду не відбулося через те, що один з суддів був у відпустці.

Втім, ніхто не повідомив про це постраждалу сторону (разом з адвокатами), і вони просиділи в залі суду 40 хвилин, доки судовий розпорядник не повідомив їм, що засідання не буде. Натомість, вважає постраждала сторона, суддю просто повинні були замінити й не переносити засідання. Такі дії суду й викликають підозру в навмисному затягуванні процесу.
Після наради в дорадчій кімнаті, суд відмовив в клопотанні Лариси Кучерак. Натомість суддя Богдан Гриновецький заявив про самовідвід. Причиною самовідводу суддя назвав те, що він  перебуває в особливих стосунках з  суддею Хруняком.

“Ми не родичі, ми – свояки”, –  уточнив суддя Гриновецький.

За інформацією “Версій” донька судді Гриновецького нещодавно вийшла заміж за сина судді Хруняка. Після короткої наради колегія суддів вдовільнила клопотання свого колеги та перенесла засідання на 14.00 ( сьогодні,22 листопада), коли до складу колегії суддів буде введено нового суддю.