news-image: Прикарпатець через розлучення з дружиною почав грабувати людей

 Ще місяць тому в парубка не було проблем із законом, кажуть правоохоронці. «Чорна смуга» розпочалася з крадіжки чужого комп’ютера та розлучення, якого попросила дружина.

День, коли калуські працівники міліції передали до суду кримінальне провадження за матеріалами першого в житті чоловіка правопорушення, не став для нього повчальним. Навпаки, калушанин «пустився берега».

Спочатку, у пошуках безоплатного обіду безробітній чоловік напросився до столу жительки Калуша, прикинувшись «переселенцем зі сходу». Не обійшлося і без спиртного, а поки жінка не пильнувала майно, зловмисник викрав у неї гроші та документи, а відтак втік. Увечері того ж дня охмелілий чоловік попрямував до колишньої дружини, яка саме святкувала свій день народження. «Подарунком» від колишнього глави сім’ї стали тілесні ушкодження, а також грабунок сумочки зі всіма грішми та документами жінки.

Працівники Калуського МВ УМВС оперативно затримали правопорушника. Вони розпочали нові кримінальні провадження за фактами крадіжки та грабежу.