http://www.guboz.gov.ua/newsarchive/2014/02/17/04.jpg

Днями до директора спортивної школи звернувся громадянин із питанням щодо працевлаштування. Освітянин «перейнявся» проблемою людини, якій дуже хотілось працювати у цьому закладі. Щоправда, небайдуже ставлення мало ціну: за місце роботи він зажадав хабар і розтлумачив, де та якими частинами слід передати цю суму. Під час цієї злочинної оборудки чоловіка затримали правоохоронці.

Наразі вирішується питання про оголошення фігурантові справи про підозру та обрання відносно нього міри запобіжного заходу. Правоохоронці проводять перевірку на причетність останнього до вчинення інших фактів вимагання та отримання неправомірної вигоди.

Оперативний супровід кримінального провадження за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 КК України здійснюється працівниками відділу боротьби з корупцією УБОЗ УМВС України в Івано-Франківській області. Санкція вказаної статті передбачає позбавлення волі від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та з конфіскацією майна.