Перевагу в отриманні квартир мають інваліди АТО, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, згідно з чергою обласної Асоціації учасників АТО. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Це буде сюрпризом для людей, яким ми вручимо документи про отримання житла. Вони заслужили це своєю працею, відданістю Батьківщині, вони цього справді потребують”, – анонсував вручення керівник організації Василь Андріїв.

Першим двокімнатну квартиру отримав афганець, який проживає у гуртожитку, має 3 дітей та був учасником АТО, інвалід війни Володимир Макар.

“Макар, запошуємо тебе до двокімнатної квартири”, – покликав бійця Андріїв.

Двокімнатну квартиру отримав боєць Соломка, який зараз перебуває в АТО. Чоловік має 3 дітей і все життя винаймав житло. Документи отримувала дружина атовця та двоє їхніх дітей. Жінка плакала.

Двокімнатну квартиру також отримав боєць Абрамик, який із дружиною і двома дітьми живе у гуртожитку. Одна дитина бійця має інвалідність по зору.

“Ти вже не плач”, – порадили бійцю побратими перед врученням документів.

“Цей подарунок не для мене, а для сина. Сьогодні у нього день народження”, – зазначив атовець.

Однокімнатну квартиру отримав боєць Фреїшин, який на війні вже кілька років. Його дружина стала волонтеркою. Подружжя має дитину, але не мали власного житла. І чоловік, і жінка не могли стримати емоції.

Також на заході нагородили пам’ятною медаллю за звільнення міста Щастя Володимира Макара, інформує “Галка”.

Уже 27 учасників АТО у рамках програми отримали житло у 2016 році. Наразі у черзі на квартиру стоять більше 350 атовців.

“У нас амбітні плани на 2017 рік: щоб 120 учасників АТО отримали квартири”, – розповів Андріїв.