В Івано-Франківську дитячі ігрові майданчики - небезпечні

Спочатку, батьки разом з волонтерами вирішили прибрати те сміттєзвалище, яке раніше було дитячим майданчиком. Проте, цього було замало, адже саме ігрове устаткування знаходиться в аварійному стані.

Найперше, батьки вирішили відновити фортецю на вулиці Івана Павла ІІ. Досить довго вона була місцем, де наркомани «відпочивали». Мало хто наважувався навіть наближуватись до неї, бо знали, що там можна випадково наступити на шприц і заразитись будь-чим. Та згадуючи, якою красивою колись була фортеця, люди вирішили прибрати майданчик та почати відновлювати саму споруду та лавочки на майданчику. Вони вірять, що незабаром там знову будуть гратись їхні діти.

Приклад з цих батьків повинні взяти і інші, кому небайдуже до безпеки дітей. Адже, якщо не ми, то ніхто не потурбується про покращення  нашого міста. Влада хвилюється тільки за себе та за своїх дітей. Можливо, якби вони відчули таку ж тривогу, яку відчуває кожна мати, відпускаючи своє дитя на вулицю, то їх не потрібно було б благати про виділення якоїсь копійки на ремонт ігрового устаткування.