http://www.gk-press.if.ua/sites/default/files/cherche_%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9%20%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1%80.jpg

 Робоча група Координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій, та їхнім сім’ям вивчала можливості створення на базі санаторію «Черче» в Рогатинському районі реабілітаційного центру для постраждалих, пише ГК.

В результаті визначили, що доцільно добудувати новий корпус.

І на його базі створити всеукраїнський реабілітаційний центр для поранених учасників АТО. Нагадаємо, у закладі для цього є належна лікувальна база.

Тут функціонують відділення для допомоги людям із захворюваннями опорно-рухового апарату, грязелікарня, кабінети лікувальної фізкультури, фізіотерапії, підводного витягування. Санаторій «Черче» має унікальні умови для реабілітації хворих з кістково-суглобовими, постінсультними проблемами, наслідками уражень нервової системи.

«Сільський голова Черче повідомив, що на черговій сесії місцеві депутати приймуть рішення виділити земельну ділянку під будівництво другої черги санаторію, тобто поруч діючого корпусу зведуть новий корпус, — повідомила начальник управління праці обласного департаменту соцполітики Ярослава Ульванська. — Я вже від Координаційного комітету звернення до нового міністра соцполітики Павла Розенко листа про те, щоб в державному бюджеті передбачили кошти на будівництво такого центру».

За приблизними підрахунками будівництво корпусу та забезпечення першочерговим обладнанням коштуватиме 25 млн. грн. Додатково залучатимуть кошти з обласного та районного бюджетів. Ульванська запевняє тут лікуватимуть не лише прикарпатців, а й поранених з усієї України.

Наразі із 176 поранених прикарпатців реабілітації потребує 59 учасників АТО.