http://media.ibud.ua/image/slider/2008/12/21/big/13842514931-kirpichnyjzavodtverryadovojsoloma14nfimage0.jpg

Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 8 липня, пишеть НГ.

Вказані ділянки площею 12,21 га і 5,56 га розташовані відповідно у с. Крихівці Івано-Франківської області та у самому Івано-Франківську.

Як встановлено судами, спочатку ТОВ «Світ вторинної сировини» внесло ці ділянки до статутного капіталу фірми «Комфорт місто сервіс», яка у червні 2012 року внесла їх до статуту фірми «Актуаріс».

«Актуаріс» одразу звернувся до суду, який вже у липні 2012 року визнав право власності цієї фірми на вказані ділянки.

Це рішення оскаржує Івано-Франківська квартирно-експлуатаційна частина району. КЕЧ наголошує, що ці ділянки належать до аеродромних земель Міноборони і перебувають на обліку КЕЧ. Вони розташовані на території військових містечок № 88 і 104. Міноборони жодних рішень про відчуження цієї землі не приймало.

У травні цього року апеляційний суд припинив провадження за поданою КЕЧ скаргою. Він вказав, що КЕЧ не довело, що це землі Міноборони, адже до статутного капіталу позивача передані ділянки іншої площі та за іншою адресою, зокрема, в с. Крихівці площею 12,21 га, замість вказаних КЕЧ 12,6 га, та в м. Івано-Франківськ, по вул. Чорновола, 161-а, замість вказаної вул. Чорновола, 161-ф.

У свою чергу Вищий госпсуд вказав, що апеляційний суд зробив неналежний правовий висновок, «який базується виключно на різниці в площі ділянок, які, однак, не повинні і можуть не співпадати, а також різниці в адресі однієї з ділянок, яка фактично могла бути вказана КЕЧ помилково».

Разом з тим апеляційний суд не надав належної оцінки наданим квартирно-експлуатаційною частиною і прокуратурою копіям плану військових містечок №88 та №104, даним звірки обліку земель Міноборони з територіальними органами Держкомзему, викопіюваному межевому плану аеродрому «Івано-Франківськ» Міноборони тощо.

ВГСУ направив цю справу на новий розгляд до Львівського апеляційного госпсуду.

Засновниками київського ТОВ «Актуаріс» є Олег Пінчук з Броварів і ТОВ «Комфорт місто сервіс». Засновниками останнього є киянка Вікторія Голубенко і ТОВ «Світ вторинної сировини», засновником якого є Олександр Гайдаєнко з смт Кодра Київської області.