news-image: Франківські комунальники готові цілодобово прибирати сніг

 Окрім того, у зв’язку з різким погіршенням погодних умов, для забезпечення своєчасного механізованого прибирання міста в осінньо-зимовий період директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак підписав наказ для КП „ДРЕУ” про переобладнання техніки на зимове прибирання і цілодобове чергування працівників.

„За прогнозами Гідрометцентру в країні розпочинаються сильні морози і снігопади. Ми готові до початку зими, уся техніка під час весняно-літнього періоду була відремонтована, містом закуплено достатню кількість піщано-соляної суміші. В цілому, КП «ДРЕУ» підготовлено 15 одиниць спецтехніки для механізованого прибирання міста та заготовлено протиожеледні матеріали для посипання вулиць у зимовий період”, – наголошує Михайло Смушак.

Буде призначене тимчасове чергування автомобілів ПР, ПМ та тротуаро-прибиральної техніки, складені графіки та маршрути роботи ПР, ПМ та тротуаро-прибиральної техніки, які будуть затверджені у Департаменті комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Також відділ благоустрою та екології Департаменту комунального господарства транспорту і зв’язку будуть щоденно інформувати про виконання робіт по механізованому прибиранню міста та можливі зміни в маршрутах роботи спецтехніки.