news-image: В Івано-Франківську стриптизу не буде?

На якій керівникам розважальних закладів порекомендували утриматись від проведення шоу-програм та обмежити розважальні заходи в Івано-Франківську на час проведення АТО.

У розмові з кореспондентом  начальник управління торгівлі Івано-Франківського виконавчого комітету Олег Гончак зазначив, що на нараду з’явились майже усі представники нічних закладів і з розумінням поставились до такого прохання.

«Ніякого спротиву з боку власників нічних закладів не було. Навпаки, усі з розумінням поставились до прохання обмежити організацію феєричних шоу на час проведення АТО на Сході країни. Але як надалі розважатимуть публіку – залежить від адміністраторів нічних закладів. Надіємось на їхнє сумлінне ставлення до поставленої задачі», – зазначив Олег Гончак.

Чи справді розваг поменшає для поціновувачів нічного життя? Адміністратор одного із нічних клубів міста запевнив, що ніяких змін у розважальній програмі немає. Щовечора для відвідувачів закладу виступатимуть стриптизери та інші учасники шоу-програми.

«В понеділок у нас чоловічий стриптиз для жінок, у вівторок для чоловіків. І так щовечора у нашому закладі для відвідувачів заплановані різноманітні розважальні шоу. Ніхто нічого не буде змінювати», – запевнив адміністратор.

Схожа ситуація і в інших розважальних закладах. Щоправда, з нагоди Дня незалежності майже у кожному клубі планують проведення тематичної вечірки з патріотичним забарвленням.

Іванофранківці на це реагують неоднозначно. Адже не всі полюбляють відпочивати в супроводі гучної музики та алкоголю. Франківчанки Олена намагання влади обмежити гучні та безмістовні вечірки вважає правильним, адже розважатись в час кровопролиття – не тактовно у відношенню до родин, які втратили близьких

«Я не любитель подібних нічних дійств. Але якщо для франківців поменшає стриптизу або ж інших вульгарних шоу – це тільки на краще. Розважатись, розвіюватись потрібно усім, бо впадати у загальний відчай та депресію – це також не вихід. Та все має мати межі розумного», – впевнена Олена.

Натомість мешканець Івано-Франківська Павло вважає, що без власної волі кожного українця ніякі обмеження не допоможуть. І навіть якщо у місті відбуватимуться звичайні дискотеки, без феєричної програми, то це ще не означає, що деяких людей це стримає. Хто хоче собі зробити свято – зробить.

«Усі ми розуміємо, що зараз  важкий час для кожного українця. Але хтось цим переймається, а хтось ні. Якщо нічні заклади організовуватимуть менш гучні вечірки, це ще не означає, що людей це якось стримає. Хто захоче – сам зробить собі феєрію розваг. І не спинять навіть похорони у сусідів. В першу чергу, кожен самостійно повинен розуміти теперішню ситуацію», – впевнений іванофранківець Павло.