Чи відмінять в Івано-Франківську платні парковки?

 Доповідачем проекту рішення виступив секретар міської ради Микола Вітенко. Він заявив, що рішення від 2012-го року про дозвіл на укладання агентських договорів для організації платного паркування було правильним. “Економічний ефект від укладання агентських договорів є”, – говорить Вітенко.

За його словами, є протест міського прокурора і колізії у законодавстві, які вимагають від виконкому розглянути дане питання. Вітенко попросив членів МВК не підтримати проект рішення і дати його на розгляд сесії Івано-Франківської міськради.

У результаті, лише 2 члени міськвиконкому проголосували “за” проект рішення про скасування дозволу на укладання агентських договорів. Решта – утрималось.

Нагадаємо, послуги з платного паркування в Івано-Франківську надає КП “Сервіс Авто”. У вересні прокуратура Івано-Франківська встановила, що всі 30 платних майданчиків для паркування в Івано-Франківську функціонують з грубим порушенням вимог законодавства, а кошти за послуги за користування майданчиками стягують незаконно.