Матері вбитих  “станіславським різником” впевнені, що два трупи — не єдині жертви злочинця

Матері двох вбитих чоловіків розповіли, як їхні сини провели останній день свого життя.
Пані Лариса, матір Антона нагадала — той зник 4 жовтня, без якихось підозрілих передумов.

“Антон добре жив з дружиною, надзвичайно переживав за доньку. І навряд чи він залицявся до Юлії (подруги підозрюваного) ”, — зізнається пані Лариса.

Також пані Лариса перекона — подруга підозрюваного приймала як мінімум участь у розчленуванні її сина, а перед тим Ігора.
Також жінку насторожує фаховість розчленування тіл та розмахи садизму — в тілі її сина була пляшка від горілки.

Натомість пані Галина, матір Ігора, після зникнення свого сина 6 вересня, також мала зустріч з підозрюваним. Вона телефонувала до підозрюваного, той розповів, що Ігор позичив у нього 50 гривень і мав якісь проблеми.

“Він ще сказав мені, що збирався повіситися”, — передала слова підозрюваного пані Галина.

Пані Галина додала — після виявлення останків сина, в його тілі були акуратно вирізані серце і печінка. Потім підозрюваний сказав, що викинув ці органи в унітаз. Однак жінка підозрює, що тут можливо йдеться про чорну трансплантацію.
Також пані Галина не вірить, що її сина могли вбити через залицяння до дівчини підозрюваного, оскільки Ігор ніколи не був ініціатором стосунків з жінками.

Тепер жінки активно стежать за перебігом розгляду цієї справи. Вони переконані — їхні діти не були першими жертвами підозрюваного — адже під час пошуків хлопців він поводив себе надзвичайно спокійно, наче вбивав не вперше.