img_1517-2
Комплекс пропонують передати Управлінню Національного банку України. З цією пропозицією банк звернувся самостійно. Про це пишуть Версії з посиланням на ГК.

Сьогодні це питання розглянули на комісії обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства.

Депутати вже не вперше мізкують, чи варто приймати оздоровчий комплекс у власність. Нагадаємо, питання вже розглянули комісія з питань соціально-економічного розвитку та комісія з питань охорони здоров’я.

Обранці готові на базі комплексу створити центр кардіологічної реабілітації та реабілітації воїнів АТО.

“Нам потрібно не тільки думати про купівлю, але і про те, скільки потрібно на утримання цієї “махіни”. Нацбанк просто тероризує нас. Таке враження, що вони самі не знають, що з цим робити. Ми не проти комплексу, але обслуговування комплексу потім ляже на плечі обласного бюджету”, – переконує очільник департаменту будівництва ЖКГ та архітектури ОДА Назарій Іванів.

Сьогодні комісія не погодила вирішення цього питання, а тільки взяла до відома надану інформацію щодо пропозиції передання комплексу.

img_1516-2  img_1518-2

img_1519-2