news-image: Франківці неохоче бойкотують російське?
 Впродовж робочого дня потік клієнтів у “ворожих” магазинах не зменшується. Адже російські магазини пропонують одягнутись по дуже “апетитних” цінах. Майже у кожному розпочався період сезонних знижок, які активно заманюють людей, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо». Тому мешканці Івано-Франківська охоче одягаються у «OGGI»,  взуваються у «Центр обувь», підживляються «Snickers» та зажовують все «Orbit».

Хоча у супермаркетах на цінниках вже вказано країну виробника, у деяких ще й зображено російський прапор. Соцмережами та телебаченням гуляють пости, які вказують на російського виробника. Але це ніяк не стримує деяких людей купувати товари країни-агресора.

Дівчина Наталя, що вибігла із магазину “OGGI” зізналась, що одяг тут купує часто, але не знала історію походження цієї торгової мережі.

“Я стараюсь не купувати російських товарів. Обмежила покупки російської косметики та продуктів, а от за одяг в “OGGI” не знала. Візьму собі на замітку”, – запевнила франківчанка.

Але це стосується не тільки Наталі. Багато хто із прикарпатців не знає які саме в Івано-Франківську магазини належать російським у нашому місті. Хоча, інколи знають та все ж не відмовляюсь собі у покупках.

У подібному зізналась дівчина Мар’яна, мовляв, дуже хотілось мати ту річ, а подібного і щоб не російського – не траплялось на очі.

“Я кілька раз купляла речі, знаючи, що вони російського виробництва. На своє виправданння скажу, що не знайшла аналогічних ну і звісно потреба у них”, – зізналась Мар’яна.

Та є й такі, що дотримуються бойкоту як посту. Іванофранківець Павло вперто не купляє російського адже “якщо бойкот- значить бойкот”.

“Не купляю російського відколи розпочалась агресія Росії. У супермаркетах завжди дивлюсь на країну виробника і не можу сказати, що не знаходжу аналога.У багатьох випадках якість європейських товарів набагато кращі.  Думаю, що більше не повернусь до російського вирбництва”, – запевнив Павло.

Однодумців Павла чимало у нашому місті і в Україні загалом. Тож незважаючи на заохочувальні акції та всіляки принади російського виробника, прикарпатці також вносять свою частку в бойкоті проти агресора.

 

4

1

2

3