ato

На засідання комітету завітав представник польської діаспори Михайло Витушинський,який повідомив усіх присутніх, що естонські громадські організації вийшли на зв’язок із українцями і хочуть допомагати прикарпатським пораненим. Щоб отримувати допомогу від наших закордонних друзів, координатор прикарпатських волонтерів із руху Поранені-SOS Любомир Стрингалюк, найближчим часом зареєструє благодійний фонд «Поранені-SOS», пишуть Вікна.

 

Крім того, пан Михайло повідомив, що в Європі вже знають про бажання прикарпатської влади відкрити реабілітаційний центр для наших поранених вояків у Черче, а тому один із постачальників медтехніки готовий передати для цього закладу деякі апарати та обладнання, на якому солдати могли б проходити курс реабілітаційної терапії. Нагадаємо, на думку заступника головного лікаря санаторію “Черче” Любомира Бриницького, у закладі є належна лікувальна база для реабілітації бійців АТО.

 

Тут функціонують відділення для допомоги людям із захворюваннями опорно-рухового апарату, грязелікарня, кабінети лікувальної фізкультури, фізіотерапії, підводного витягування, повідомили ”Вікнам” у прес-службі Івано-Франківської ОДА. Санаторій «Черче» має унікальні умови для реабілітації хворих з кістково-суглобовими, постінсультними проблемами, наслідками уражень нервової системи.