news-image: Франківські безпритульні пси можуть переїхати під «Білу хату»

 За умовами проекту, притулок мав вже бути відкритим, однак міська влада досі не виділила під нього землю.

Як розповіла кореспонденту «Бліц-Інфо» керівник БО «Дім Сірка» Наталія Когут, ситуацією щодо притулку для тварин займається начальник відділу реформування департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Ігор Сенчук. Він повідомив волонтерам організації про те, що дане питання ще розглядається. Планують його винести на розгляд сесії або в кінці вересня, або на початку жовтня.

«Я просила, щоб нас попередили, щоб ми прийшли і могли побачити як проходитиме голосування про присвоєння нам земельної ділянки в Микитинцях. Нас запевнили, що 80% голосів швидше за все буде в нашу сторону. Вже два роки ми чекаємо, і надіємось що восени цього року нарешті дочекаємось остаточної відповіді від міської влади», – висловлює сподівання Наталія Когут.

Якщо ситуація з виділенням землі на притулок знову не вирішиться, благодійна організація планує винести вольєри з тваринами під Білу хату.

«Ми будемо сидіти на площі перед адмінбудинком з песиками, бо нам треба десь подіти тварин», – наголошує Наталія.

Крім того, жінка зауважує, що волонтери благодійної організації кожного місяця вихожують близько 35-40 тварин. Зараз у волонтерів утримується близько 20 собак та у небайдужих людей перебуває на перетримці близько 40 собак та кішок.