Результат пошуку зображень за запитом "Коляда на майзлях"

Він розпочнеться урочисто 8 січня о 12 годині, триватиме тиждень часу та завершиться традиційно гала-концертом, пишуть Версії з посиланням на  Бліц-Інфо.

Хори, ансамблі, оркестри та вокалісти виконуватимуть традиційні та старовинні колядки і щедрівки. Колективи прибудуть як з Прикарпаття, так і з різних куточків України. Також завітають гості із Польщі, Румунії й Прибалтики.

Варто зауважити, що цьогоріч учасниками фестивалю стане і “Піккардійська терція”. Як зауважив Митрополит Володимир, вчора більшість християнського світу вже відсвяткувала Різдво.

“Щороку Коляда на Майзлях набирає обертів. Дуже приємно, що це свято відбувається саме на Прикарпатті. Окрім того фестиваль вже давно вийшов за межі країни та конфесій. В майбутньому маємо надію, що до нас приєднаються ще більше гостей з-за кордону”,- сказав владика.

Фестиваль за ці роки вже став візитівкою міста.

“Для нас дуже важливо представити наше місто. Дуже важливо що фестиваль щороку стає більшим і популярнішим. Плануємо 13 січня в середмісті великий виступ закордонних колективів”,- каже міський голова Руслан Марцінків.

Цього року на відкриття фестивалю також планує приїхати Міністр культури Євген Нищук.

Як зауважила начальник управління культури Надія Загурська, організатори сподіваються, що цього року фестиваль отримає офіційно міжнародний статус.

За словами о. Йосафата Хаймика обласне телебачення “Галичина” в прямому ефірі буде транслювати всі концерти фестивалю.

Варто зауважити, родзинкою фестивалю стане колядницька хода, яка стартує 13 січня о 14.30 год. від пам’ятника Франку і до участі в якій запрошують всіх бажаючих поколядувати.