Версії склали ТОП-10 тем, які ми висвітлювати протягом року і які, викликали найбільше зацікавлення в читачів.

Десяте місце посіли Франківські трансформери Анатолія Мицкана.

Анатолій Мицкан – власник і тренер спортивного клубу «Прайм», президент обласної федерації бразильського джиу-джитсу, розробив унікальну програму з метою допомогти людям, які прагнуть вести здоровий спосіб життя, бути активними і займатися спортом та змінити своє тіло за 120 днів.

Дев’яте місце займає інтерв’ю з журналісткою Ольгою Сворак, котра в травні 2016 року потрапила в полон до сепаратистів у Луганській області. В грудні того ж року Ольгу та ще одну українську полонену, Анжеліку Преснякову, обміняли на 15 полонених бойовиків.

На восьмому місці матеріал на тему, чи потрібен в Івано-Франківську крематорій.  Адже не сектретом є той факт, що землі під поховання у міста вже немає, то ж доводиться викупляти земельні наділи у мешканців села Чукалівка.

Втім, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків висловився категорично проти спорудження крематорію, зазначивши, що спалювання померлих не в християнських традиціях.

Сьоме місце в рейтингу займає матеріал «Чи загрожує Івано-Франківську нова інквізиція?»

Нагадаємо, що напередодні міжнародного фестивалю «Свято ковалів» релігійні християнські організації зробили спробу втрутитися у світське життя громади. Вони всі в один голос вимагали заборонити встановлення магічних (на їхню думку) знаків на вежі франківського бастіону.

Наразі, за словами одного з фундаторів «Свята ковалів» Сергія Полуботька, конфлікт перебуває в підвішеному стані й може вибухнути знову, коли (за традицією) напередодні наступного фестивалю у 2018 році почнеться монтаж годинників на вежі.

Шосте місце дісталося темі дитячого садка. 

Мама вихованця дитячого садочка «Струмочок» Ольга Прокопів виступила проти «поборів в освіті» та стала одним з ініціаторів зборів в рідному ДНЗ, щоб і інші батьки змогли висловити свої думки щодо «добровільно-примусових благодійних внесків». Проте наштовхнулася лише на стіну непорозуміння та ворожнечі, а від керівництва садочка отримала рекомендацію «забрати документи».

П’яте місце нашого рейтингу займає матеріал про недобросовісних водіїв, котрі паркують свої автомобілі з порушенням ПДР.

В соціальній мережі Facebook вже кілька років діє відкрита група “Авторагулі Івано-Франківська”.

В цій групі кожен бажаючий може викласти фото водіїв, які так чи інакше порушують правила дорожнього руху.

Четверте місце посів матеріал про те, як релігійні організації, такі як «Місійна команда «Бог живий», «Як Марія», «Мир Вам», «Школа християнського життя та євангелізації» об’єднані під дахом головної структури РУАХ головним «гуру» якої є релігійний проповідник, громадянин Польщі Петро Куркевич, провадили в івано-франківських школах уроки.

На третьому місці опинився матеріал про вибори в Об’єднаних територіальних громадах, що свідчить про те, що багатьом читачам небайдужа тема децентралізації.

Також мешканців Прикарпаття цікавить як в Івано-Франківську виготовити закордонний біометричний паспорт. Тому покрокова інструкція як це зробити займає другу позицію в нашому рейтингу.

Перше місце зайняв резонансний матеріал під назвою «За які “заслуги” новим директором Івано-Франківського центру зайнятості стала мажорка на розкішному БМВ?»

Нагадаємо, що франківці оприлюднили в соцмережах фото розкішного автомобіля припаркованого біля входу міського Центру зайнятості в Івано-Франківську. 

Водієм дорогої автівки преміум-класу виявилася нова директорка установи 31-річна Юлія Мисюк.