news-image: Франківський стадіон перетворять на спортивне містечко?

Згідно пропонованої стратегії ділянка в 11 га., яка нині є навколо споруди стадіону, має бути реконструйована у невелике спортивне містечко із декількома полями, критими залами, готелем, закладом харчування та іншою відповідною інфраструктурою.

За попередніми розрахунками, вартість усіх робіт складатиме 250 млн.грн. Окупитися вони мали б за 10 років. Специфікою комплексу стане його орієнтація на розвиток легкоатлетичних видів спорту.

Варто зауважити, що після втрати Україною Криму, де була єдина база для розвитку легкої атлетики в Україні, Івано-Франківськ має усі шанси стати центром розвитку саме цього виду спорту.

Наразі ж стан стадіону Рух не є прибутковим. Нещодавно сесією міської ради його було повернуто у власність громади міста. На утримання споруди в рік витрачається 1 млн.грн. Самостійно підприємство заробляє кошти за рахунок проведення концертів, деяких футбольних клубів, що тренуються на полі, плати за розташування інтернет-вишки та проведення масових розважальних заходів на території. Майже 400 тис.грн. в рік – дотація з міського бюджету.