news-image: Рада оборони Прикарпаття вирішила не відправляти  5 батальйон на схід

Про це під час брифінгу для ЗМІ розповів голова Івано-Франківської ОДА Андрій Троценко, передає кореспондент “Бліц-Інфо”.

«Ми сьогодні були змушені зібрати позачергове засідання Ради оборони  Івано-Франківської області. Виносилось всього одне запитання . Згідно офіційної інформації, якою я володію,  завтра 5 батальйон територіальної оборони має відбути на південний схід України для виконання бойового завдання. А скликання Ради оборони було зумовлено тим, що на сьогодні ми не готові піти на такий крок і відправити наших хлопців, які не укомплектовані бронежилетами та касками. Адже це може призвести до значних втрат в особовому складі», – повідомив голова ОДА.

За словами Троценка, Рада оборони не готова ризикувати життям та здоров’ям прикарпатських вояків, тому прийняла звернення до Президента України та начальника Генштабу ЗСУ про неможливість в даних умовах відправляти прикарпатців в зону бойових дій.

«Рада оборони постановила вважати недопустимим відправлення 5 батальйону територіальної оборони на південний схід без відповідного укомплектування бронежилетами та касками у кількості 423 чоловік. Окремо зазначаємо, що необхідний фінансовий ресурс  у розмірі 2 мільйони 508 тисяч за рішення Ради оборони був переданий Міністерству оборони для Івано-Франківського військкомату  для закупівлі потрібної кількості бронежилетів 4 класу захисту. За умови забезпечення нашого батальйону відповідними засобами особовий склад батальйону буде готовий до виконання бойового завдання», –  зауважив Андрій  Володимирович.

За словами очільника Івано-Франківщини звернення вже сьогодні буде відправлене у Генштаб. Він висловив надію, що до їхньої думки все ж прислухаються.