"Чому ми маємо воювати за східняків? Вони хотіли в расєю, хай туди і валять" - прикарпатці про мобілізацію

“Чому ми маємо воювати за східняків? Вони хотіли в расєю, хай туди і валять” – фразами такого типу оперують чимало жителів Прикарпаття, захищаючись тим, що нас їхня війна не обходить. Так, за словами жителів села Голинь на Івано-Франківщині, близько 1500 повісток отримали жителі Калуського району, з них 256 – дістались односельчанам. Амбулаторний огляд, котрий обов’язковий перед проходженням військової служби, проводився в суботу, неділю і понеділок.

“Ми їх не чіпаємо, чому маємо помирати через дурість декількох людей”, –  По суті, завдання інформаційної війни, керованої путінською росією, виконане – багато хто з українців уже відцурався від тих, хто там, на Сході, і живе за принципом “моя хата – з краю”, не розуміючи, що територія, на яку ступила нога ворога, – належить нам та нашим нащадкам і священним обов’язком кожного свідомого українця є її захист та турбота.

То чи буде добре від того, коли переважна більшість сильної половини людства, що мешкає в Україні, почне слухатись жінок і утікати за моря, не лякаючись бути поміченими? Хіба справжні чоловіки ховаються за спідниці дружин? І хіба потребують істинні патріоти, якими в майданівські часи були майже всі жителі Західної України, чийогось тлумачення окрім того, що говорить обов’язок перед Батьківщиною?