dtp

У всіх матеріалах зазначалося, що внаслідок ДТП постраждали троє молодих хлопців віком 25, 29 і 20 років. Вони отримали травми різного ступеня важкості, але стан їх вважався задовільним. Всі ці повідомлення ґрунтувалися та першоджерелі, яким виступило управління з надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації.

1234

Проте, наші кореспонденти з’ясували, що ця інформація не відповідає дійсності. На сьогодні хлопці, які стали жертвами ДТП, знаходяться у досить важкому стані. Зокрема, один із них – Віктор Польцан, перебуває у тяжкому стані та знаходиться в реанімації Івано-Франківської обласної лікарні, де підключений до апарату штучного дихання. В хлопця важкі травми голови, рук, ніг, та внутрішніх органів. Кожного дня для підтримки життя йому потрібно більше п’яти тисяч гривень. Сім’я хлопця звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти фінансово.

prohannaja

Також нашим кореспондентам вдалось з’ясувати, що розслідування цієї справи з якихось причин затягується. Жодної згадки про справжні наслідки ДТП та стан потерпілих не оприлюднено.