Головною метою кампанії є збільшенян фінансовї прозорості кандидатів та політичних партій у цьогорічній передвиборчій кампанії.

 

З цією метою активісти сформували 5 головних вимог до потенційних учасників кампанії і рознесли їх по шатбах політичних сил.

 

Як розповів Фіртці представник “Чесно” Віталій Світлик, на Прикарпатті єдиною партією, яка відмовилася прийняти звернення від руху стало ВО “Свобода”.

 

За словами Світлика, керівник Івано-Франківської обласної організації партії Василь Попович відмовився приймати звернення. Свої дії він мотивував тим, що, мовляв, це і так нічого не змінить. До речі, за словами активіста, центральне керівництво партії на чолі із Олегом Тягнибок звернення “Чесно” прийняло.

 

“Доволі дивною і незрозумілою видається позиція місцевого осередку “Свободи”, адже навіть місцеі комуністи звернення прийняли”, – розповів Віталій Світлик.

 

До слова, серед ключових вимог руху до політиків:

1. Відкрити повні автобіографії кандидатів.

2. Вікдрити повні майнові декларації кандидатів на 2013 рік.

3. Оприлюднити детальний фінансовий звіт партії за 2013 рік.

4. За 5 днів до голосування оприлюднити деталізований проміжний фінансовий звіт про надходження коштів виборчого фонду партії та кандидата в одномандатних округах та їх використання.

5. Оприлюднити інформації про джерела коштів, використаних для формування виборчої застави партії та кандидатів в одномандатних виборчих округах.