“Зараз склався такий час, що олігархічні клани намагаються втримати владу, намагаються провести у вищі органи влади своїх представників. Відбувся Майдан, і потрібно на це якось реагувати. Івано-Франківськ повинен показати всій Україні, що саме зараз настав час для об’єднання, – сказав Грималюк. – Ми повинні показати, що гречка вже не працює – Івано-Франківськ не продається. Тому мною було прийнято рішення знятися з цих виборчих перегонів на корись Петра Шкутяка”.

Вчора Грималюк подав відповідну заяву до ЦВК. Він наголосив, що це рішення прийняв особисто і сказав це лідеру партії “Свобода” Олегу Тягнибоку.

“Я Олегу Ярославовичу сказав те саме, що сказав зараз: я без якогось певного чинника знімаю свою кандидатуру на користь Петра”, – розповів “свободівець”.

За словами кандидата у народні депутати Петра Шкутяка, партія  “Свобода” не виставила йому жодних умов.

У свою чергу, голова Івано-Франківської обласної організації партії “Свобода” Василь Попович підтримав рішення однопартійця.

“У нас велися переговори з “Блоком Петра Порошенка”. Був узгоджений кандидат, і БПП не мав нікого висувати по Івано-Франківську. У підсумку сталося так, що вони нас кинули і висунули одіозного олігарха Шевченка, – говорить Попович. – Я вважаю, що місто Івано-Франківськ не має представляти людина, яка у хвилину каже 10 матів у Верховній Раді, і це є обличчям міста Івано-Франківська”.