news-image: На Прикарпатті працюють "чорні піарники"
 Як розповів представник Івано-Франківської обласної організації «Комітет виборців України» Максим Лисюк, вони зафіксували фактично у 83 та 84 виборчих округах листівки агітаційного змісту з інформацією про минуле кандидатів та про теперішні їхні дії. Але в цих листівках немає вихідних даних, передає кореспондент «Бліц-Інфо».

Відповідно, людина, яка поширювала ці листівки порушує закон, адже чомусь не хоче публікувати себе. Тому за словами Лисюка, це вважається антипіаром проти кандидата. Адже, закон дозволяє, крім агітації за, також агітацію проти кандидата, але такі матеріали мають бути з вихідними даними, щоб знати, хто саме це робить і щоб той, кого критикують, міг відповісти.

«Ми називаємо це «чорним» або юридично «сірим» піаром. Хоча, ми надіялись на те, що в такий важкий період для держави нашим кандидатам стане розуму не займатися чорним піаром. Звичайно допускали дії кандидатів, які займаються легальним піаром, тобто коли вони офіційно підписують те, що це вони заявляють і надають інформацію. А такі анонімні речі є незаконними. На даний момент ми зафіксували 2 факти такого порушення», – заявив Максим Лисюк.