chornyi spysok_pravyi sektor

“Чорний список чиновників Прикарпаття” буде оприлюднивати інформація про дії чи бездіяльність, участь у корупційних схемах чиновників, представників силових структур Івано-Франківської області з метою впливу на їх діяльність.

Інформаційні матеріали розміщуватимуться на сторінці Facebook проекту на основі документальних повідомлень, звернень громадян та після опрацювання їх юридичним відділом Правого сектору Прикарпаття.

“Наболілі питання, з якими потерпілі звертаються до ГО “Правий сектор – Прикарпаття”, після їх публікації будуть вирішуватися в міру можливостей організації з участю заявників”, – наголошує прес-служба ПС.

Крім того “Чорний список чиновників Прикарпаття” стає списком претендентів на люстрацію – законну чи громадську, залежно від проявів сумління чиновників.

“Правий сектор Прикарпаття” просить жителів області, які постраждали чи страждають від свавілля чиновників звертатися з матеріалами про зловживання у відділ звернень ГО “Правий сектор – Прикарпаття”, що знаходиться в приміщенні ІФ ОДА на 6 поверсі, каб. 640