Директор ДП «Львівський бронетанковий завод» Роман Тимків є екс-депутатом Івано-Франківської міської ради.
Нагадаємо, 14 липня детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали посадових осіб Збройних сил України та ДП «Львівський бронетанковий завод» за підозрою у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем.

Наразі затримано п’ятьох осіб: начальника ЦБТУ ЗСУ Озброєння ЗСУ (генерал-майора), начальника відділу ЦБТУ ЗСУ Озброєння ЗСУ (полковника), директора Романа Тимківа та заступника директора ДП «Львівський бронетанковий завод» Олега Ткаченка, також засновника ТОВ, задіяного у схемі.

В ході досудового розслідування детективи НАБУ встановили, що службові особи Центрального бронетанкового управління ЗСУ Озброєння Збройних Сил України разом зі службовими особами ДП “Львівський бронетанковий завод”, засновником ТОВ та за участі фірм з ознаками фіктивності здійснювали закупівлю запасних частин та комплектуючих до бронетанкового озброєння і техніки, чим у 2015 році вчинили розтрату бюджетних коштів на суму 28,5 млн грн.

Підозрюваних звинувачують в тому, що замість нових двигунів для танків Т-72 було закуплено двигуни, які раніше використовувалися.

До слова, здійснювати придбання нових двигунів було неможливо, адже випуск цієї моделі двигунів припинився ще з 1990-х років.

Довідково.
Танк Т-72 «Урал» — основний бойовий танк, розроблений в СРСР. Прийнятий на озброєння радянської армії у 1973 році.
Т-72 призначений для вирішення бойових завдань військ, найперше у наступі й обороні, як масовий ефективний засіб ведення активних, рішучих і динамічних бойових дій на суші в умовах як звичайної, так і ядерної війни. Двигун — чотиритактний багатопаливний дизель В-46 максимальною потужністю 780 к.с. Трансмісія — механічна.
Танк Т-72 має ряд модифікацій. Зокрема, і українську – Т-72АГ (T-72-AG). Модернізація запропонована ХКБМ, що передбачає заміну штатного двигуна потужністю 780/840 к.с. новим двигуном серії 6ТД, який був розроблений для танків Т-80УД/Оплот. Є два різні варіанти дизельних двигунів: 6ТД-1 потужністю 1000 к.с. і 6ТД-2 потужністю 1200 к.с. Обидва двигуни забезпечують високі характеристики при експлуатації в умовах пустелі при температурах навколишнього середовища до 55 градусів вище нуля.

Т-72 «Урал» — основний бойовий танк, розроблений в СРСР. Прийнятий на озброєння радянської армії у 1973 році. За 30 років виробництва виконано 14 основних модифікацій.
uk.m.wikipedia.org