дино

“Домальовки до мене прийшли якось самі. Навіть так –  не скажу, що самі. Просто побачила, що є одна дівчинка з Одеси, яка на фото домальовувала собі хвіст русалки, і мені ця ідея дуже сподобалася. Потім я почала на фото зі своїх подорожей домальовувати етнічні деталі, персонажів”, – розповідає дівчина, пишуть Версії з посиланням на Ogogo!.

Дуже часто на фото Наталі “з’являється” чугайстер.

“Він у мене тепер дуже часто є. Наприклад, у Карпати їжджу – домальовую на горах нашого чугайстра, а у Білорусії чи Литві домальовувала їхніх, особливих. До речі, я стала трохи дивнішою у цьому плані. Чим довше я веду блог, тим більше готуюся до домальовок. Тобто перед тим, як почати робити домальовку, дізнаюся про етнічні візерунки тієї чи іншої країни. Просто це цікаво.

Взагалі малюю домальовки не з цікавості, а з відчуття. Я дивлюся, дивлюся на своє фото і уявляю, що б там домалювати. Деколи бачу фей, деколи – чугайстрів, деколи – драконів”, – зазначає франківка.

Загалом Наталя вже відвідала 11 країн, а це: Угорщина, Австрія, Польща, Чехія, Швеція, Іспанія, Румунія, Естонія, Латвія, Литва, Білорусь. Також блогерка об’їздила частину Центральної і майже всю Західну Україну. Зізнається, що найбільше любить подорожувати Україною.

“Найбільш вражаюча, як би патріотично це не звучало, Україна, а особливо – Карпати. Я просто обожнюю робити після своїх гірських вилазок домальовки в горах”, – розповідає Динозабрик.

Після України найбільше заполонили дівчину Канарські острови (Іспанія).

“Я з подругою поїхала в гірське містечко на Канарах і, звісно, походила по їхніх горах, які не схожі на українські. Там усі міфічні істоти трохи по-інакшому виглядали. Якшо те, що я малювала для Білорусії чи Литви, наприклад, трошки схоже до України, то з Канарами все навпаки. Ці пальми, відчуття вічного літа, пісок із пустелі Сахари… У мене весь час у голові крутилася пісня “Arabian nights” із мультфільму “Аладдін”, тому на малюнках теж якісь арабські мотиви були”, – зауважує Наталя.

Дівчина розповідає, що  обробка світлин займає доволі багато часу. Зазвичай Наталя обробляє для тексту про подорож 60-70 світлин. Зізнається, що й сама затягує час, та називає себе повільною блогеркою.

блог

Інстаграм-аккаунт дівчини теж звично незвичний. “Нік” – dynozabryk, хоч профіль існує окремо від блогу. Щоправда, він також наповнений домальовками, а ще – фото з покемонами – #drawpokemongo. Наталя малює персонажів в оригінальному стилі на папері, вирізає та фотографує на фоні цікавих речей, зазвичай, будівель.

“На мій телефон не можна було завантажити гру “Pokеmon Go”. Для мене вона була якась омріяна, бо в дитинстві любила дивитися про покемонів. Тому вирішила, що буду сама малювати покемонів у своєму стилі, вирізатиму і фотографуватиму на фоні речей, які віднайшла для себе”, – каже Динозабрик.

Для деяких речей дівчина наперед підбирає покемонів (коли наперед знає, куди потрапить).

“Я така думаю: “Хм, що б туди пасувало?” А деколи з друзями просто виходжу в місто погуляти, беру запас покемонів, які уже намалювала і вирізала, і йду”, – ділиться Наталя.

інстаграм покемон-5550

Інстаграмерка каже, що дивується увагою до її Інстаграм-аккаунту, адже, по-перше, мало підписників, і, по-друге, не зовсім “вписується” у тренди.

“В Інстаграмі є такі штуки, як тренди. Твій профіль популярний, якщо ти вмієш гарно розкладати речі, гарно себе позиціонуєш… Або цей ще тренд – фотографуватися на сірому фоні, коли позаду все сіре, а передній план – оранжевий. Дуже багато таких профілів є. Це не те, що вибішує, а вже починає смішити трохи.

Ні, це класно – такий профіль доволі естетичний, але мій аккаунт не такий. Я його намагаюся вести у такому стилі – між естетикою і своїм творчим відчуттям”, – розповідає Наталя.

Коли з’явився Інстаграм, франківці він не дуже сподобався.

“Я була однією з його не те, що противницею, а думала, типу: «О, це так мейнстрімно –Інстаграм. Я що, якась дівуля, щоб завантажувати туди фото?”. Але потім моя подруга-художниця розповіла, що вона в Інстаграмі шукає саме цікавих художників. Насправді це дуже крута платформа для розвитку творчості. Для мене це – не мережа, де ти ділишся фото “я поїла”, “я з дитиною гуляю”. Я шукаю цікавих художників, які мене надихають, і цікаві кадри. Обожнюю тревел-аккаунти. Я просто на них схиблена. Я би цього року краще вчилася, якби не всі їхні профілі”, – посміхається дівчина.

інстаграм покемон-5551

Малює Наталя професійно: вже проілюструвала 3 книги, а зараз малює для одного Ютуб-каналу.

“Я б назвала це професійним хобі, тому що наразі студентка і не можу повністю приділяти увагумалюванню (вчиться на чеській філології)”, – зауважує дівчина.

Щодо фотографій, то ними дівчина не заробляє.

“Для мене фото – це просто щось таке особисте, і я дуже рада, що людям подобається, але мене це дивує. Здається, що фото трохи кривуваті, неідеальні… Хтось каже, що у цьому свій шарм є”, – підсумовує Наталя.

інстаграм покемон-5524