Результат пошуку зображень за запитом "Сергій Притула"

Люблю таке…
Пару днів розривався між роботою, волонтерськими потугами і сімейними питаннями, в суботу заїхав у КПІ десь коло 12-ї дня на репетицію 1-го пів-фіналу національного відбору на Євробачення 2017, потім прямий ефір, ефір закінчився коло 23.30.

Зразу додому, вмився/перевдівся, кинув щось на зуб, поцьомав жінку і погнав на залізничний вокзал.

В неділю, о 7.30 приїхав до Львова, трохи не виспаний, бо сусідка по купе виявилась напрочуд допитливою і десь до 3-ї ночі ще мусів давати інтерв’ю і слухати, який я класний. Перекусив, зібрав хлопців, погнали на Калуш.

В 12-ій зайшли у Палац Культури, “влупили” три підряд аншлагових концерти і о 23-ій виїхали на вечерю. До Львова вертались 3,5 години, бо туман був такий, що можна було з нього коників ліпити. Забіг у арендовані апартаменти о 4.30, ліг спати. О 7.00 підйом, короткий збір, квиток на літак в зуби і в таксі!

Заходжу у міжнародний аеропорт ім. Данила Галицького і бачу, що Боженька має різні шляхи, як сказати: “Чувак, відпочинь трохи”!
Всі рейси, як рейси, а наш борт навіть не приземлявся. У Львові туман, панове! 6 зустрічей та нарад, які були заплановані у Києві на сьогодні, автоматично скасовуються. Дякую, Боже, за додатковий вихідний!
Ну… піду посплю:), – йдеться в повідомленні на сторінці
Сергій Притула – офіційна сторінка.