Як повідомив Галці директор служби таксі Михайло Рибак, інцидент стався, коли один із водіїв служби перевозив пасажирів, які їхали із весілля додому в Чукалівку.

 

Хлопці, які перебували в таксі, почали розпивати пиво. Водій ввічливо попросив їх, аби вони не пили алкоголь, оскільки можуть забруднити салон автівки. Пасажири ж нависне залили салон пивом і облили робочий планшет водія. Як результат, виникла словесна перепалка, а згодом і бійка, розповідає Михайло Рибак.

 

За його словами, коли автівка зупинилася неподалік від місця доставки пасажирів, на місце почали підтягуватися друзі і батько пасажирів. Вони побили водія, а також тих водіїв, які під’їжджали на допомогу своєму колезі. Начебто, частина зловмисників перебували у нетверезому стані, в тому числі і батько пасажира таксі.

 

«Такі випадки трапляються, тому співпрацюємо із Державною службою охорони. На місце події приїхали три екіпажі служби, проте у конфлікт вони не втручалися, оскільки один із нападників кричав, що він – депутат, і поставить всіх на місце», — розповідає Михайло Рибак.

 

Далі – більше. Начебто слідчий, який веде цю справу, рекомендував потерпілому водієві, який безпосередньо віз нападників, домовлятися із ними про закриття справи, бо там батько депутат і не відомо, чим ця справа може закінчитися для потерпілого, розповідає директор служби.

 

Окрім того, постраждалі водії розповідають, що поки вони шість годин чекали на направлення на медекспертизу, у слідчої в кабінеті був той самий депутат. Начебто вони радилися про те, як залагодити справу.

 

Разом із тим, постраждалі водії почуваються погано. Роман Цісик, який віз нападників, уже другий день не виходить на роботу, йому зле.

 

«Його з лікарні в Пасічній відправили додому. Він аж чорний, його постійно нудить», — розповідає Михайло Рибак.

 

Він дивується, чому справу намагаються «спустити на гальма», особливо після Революції Гідності і розмов про люстрацію.