rPm2ktUcO68  До участі в них зголосилися 12 команд із провідних юридичних навчальних закладів міста – Прикарпатського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія», Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького та Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

XQD3-vThihk

Майбутні юристи дізналися про особливості дебатів як освітньої технології, за допомогою британського формату парламентських дебатів опанували основи ораторської майстерності. Всі учасники дебатували на актуальні теми щодо конституційного законодавства та вищої освіти. У підсумку третє місце зайняла команда «Академія юристів» у складі О. Трембача та Б.Марковича, другою стала команда з ПНУ «Фріс» (О.Данилюк і О.Курдидик). А переможцями дебатного турніру стали студентки Прикарпатського юридичного інституту А.Кузнєцова та І.Стрипа (команда «ІрАн»).

Керівники Івано-Франківської обласної та міської парторганізацій «Громадянської позиції (Анатолій Гриценко)» Микола Ладовський і Володимир Чорноус нагородили призерів турніру грамотами та цінними подарунками.

Організатори дебатів відзначили також високий рівень знань усіх учасників та пообіцяли, що турнір стане щорічним.