Результат пошуку зображень за запитом "День дій Франківськ"
Ми хочемо на практиці показати, що таке зелені та сталі рішення, їх вплив на добробут та безпеку життя в рідному місті.

6 червня о 18.00 в Urban Space 100 відбудеться дискусія із залученням місцевої влади,  громадськості, активістів на тему: адаптація міста Івано-Франківськ до зміни клімату.

Експерти зі змін клімату, захисту довкілля, урбаністики та політики у відкритому діалозі будуть говорити про те, як зміни клімату впливають на місто, його мешканців; як місто може адаптуватись до потенційних негативних наслідків зміни клімату; чи може сучасна система управління містами забезпечити модернізацію та сталі рішеня; як мешканці можуть впливати на розвиток рідного міста. Вперше, в Івано-Франківську відбудеться відверта дискусія на таку незручну тему, як зміни клімату.

Спікери дискусії: Світлана Романко (кампейнерка 350.org в Східній Європі, Кавказі та Центральній Азії); Надія  Артем’єва (координаторка проекту з адаптації до зміни клімату в Національному екологічному центрі України); Олександр Шевченко (координатор урбан-проектів в Темлому місті); Матковський Володимир (співкоординатор проекту «Зелена Зона», що реалізується за підтримки ГО Д.О.М. 4824 ); Мирослав Федорків (начальник відділу дорожньої інфраструктури Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою); Оксана Савчук (секретар міської ради). Модератор заходу Віктор Загреба (засновник ініціативи “Vision Zero для України”).

“Насправді всі міста у світі мають схожі проблеми, пов‘язані зі змінами клімату. Їх відмінність лише у швидкості, системності та реалізації рішень у цьому напрямку. Ми вже маємо приклади того, як міста світу реалізують стратегії пом’якшення та адаптації до змін клімату. Настав час перейти від слів до дій та змінити реальність, поки вона не змінила нас та наше середовище”, – Світлана Романко , кампейнерка 350.org в Східній Європі, Кавказі та Центральній Азії.

Основна ціль Всеукраїнського Дня Дій – донести до місцевих жителів необхідність взаємодіяти з владою стосовно проблем змін клімату. Через мобілізацію та співробітництво громадськість може ініціювати прийняття рішень, а також виступати адвокатами суспільних запитів.

Це некомерційні заходи, ініційовані локальними громадськими організаціями та волонтерами, які працюють в напрямку екологічної, кліматичної або просвітницької діяльності. До участі запрошено місцевих активістів, громаду, представників місцевої влади та ЗМІ.

Довідка:

«Міста для життя» – міжнародна кампанія від 350.org, мета якої – об’єднання кліматичних активістів і ініціатив, сприяння прийняттю та реалізації довгострокових кліматичних стратегій в містах Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії. На сьогоднішній день кампанія реалізовується в таких містах, як Могильов (Білорусь), Санкт-Петербург (Росія) і Київ (Україна). В рамках днів дій до кампанії приєднаються також Бішкек (Киргизстан) і Кутаїсі (Грузія).

Більше інформації тут:

http://cityforlife.org/

http://350.org/