Франківці у соцмережі оприлюднили прохання до влади убезпечити пішохідну зону на вулиці Коновальця в мікрорайоні Опришівців.

“Дана проблема у нас існує уже роками…Це прохід по тротуару в районі будинку 287. Це є дуже небезпечна зона. Щодня, там проходять діти до школи, дорослі люди і молоді мами з візочками. Прохід дуже малий, щоб розминутись потрібно виходити на проїжджу частину дороги, що є перш за все небезпечним для пішоходів, а також є грубим порушення ПДР. Інтенсивність руху там величезна”, – відзначив ‎Володимир Шпег у ФБ-спільноті Комуналка ІФ.

Світлина від Володимира Шпега.

 

Світлина від Володимира Шпега.

Директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міськради Михайло Смушак відзначив, що цю проблему почнуть вирішувати вже з 2018 року.

“Зараз нами розробляється ПКД комплексного ремонту вулиці Є. Коновальця – з мережами, велодоріжками, тротуарами, освітленням, озелененням, новою схемою ОДР тощо. Подібні магістральні вулиці ремонтувати в існуючих межах без комплексного бачення – це гроші на вітер. Оскільки за декілька років все одно доведеться проводити комплексний ремонт і всі ті забруковані шматки тротуарів переробляти. Комплексність – це ключовий принцип нашої роботи. Нехай – це довше, але це правильно!”, – написав Михайло Смушак.