Депутат обласної ради Михайло Якимчук заявив про вихід з партії “ВОЛЯ”. ДОКУМЕНТ
Про це калушанин Михайло Якимчук повідомив на своїй сторінці у соцмережі, пишуть Версії з посиланням на Вікна.

— Я, Якимчук Михайло Ігорович , заявляю про вихід з партії “Воля”, — йдеться у повідомленні.

Причиною виходу Михайла Якимчука є незгода з позицією та діями керівництва партії “ВОЛЯ” та безпідставних необґрунтованих, за його словами, звинувачень на його адресу з боку керівництва партії.

— Ціла низка корисних ініціатив та звернень щодо фінансування об’єктів соціально культурного призначення, відверто блокується керівництвом фракції, — зазначає Михайло Якимчук.

Також депутат обласної ради висловив ”свою принципову незгоду” щодо подання законопроекту 5318, внесений одним з лідерів партії, що призвів до критики громадськості та Європейської комісії та також ”ставить під загрозу прийняття безвізового режиму між Україною та європейськими країнами” .

— Притому, запевняю своїх виборців, що надалі працюватиму на благо округу та громади у складі Івано-Франківської облради, так як в депутати я йшов служити громаді. Як завжди казали мені батьки:”Синку ,будь чесним перед самим собою і перед своїми дітьми”. Я обіцяю вам, мої виборці, що я цього дотримуюся . І додам ще – буду чесним і перед вами, — зазначає Михайло Якимчук.

За його словами, заява відіслана на адресу обласної організації партії “ВОЛЯ”.

Нагадаємо, в ЄС обурені законотворчими ініціативами прикарпатського нардепа-олігарха Юрія Дерев’янка щодо запровадження зобов’язання антикорупційних активістів подавати декларації.

Читайте також:

Помста за е-дакларацію: прикарпатський нардеп-олігарх Дерев’янко збирається “прикрутити” активістів, котрі борються із корупцією

Прикарпатський депутат вийшов з партії Дерев’янка через те, що вона захищає олігархів?

Е-декларування: прикарпатський нардеп Дерев’янко п’ятий у рейтингу олігархів-депутатів України (інфографіка)

Як п’яний начальник поліції Косова та депутат від партії “Воля”, намагався зам’яти порушення закону (відео)

Скандального соратника прикарпатського нардепа Дерев’янка допитують у справі про багатомільйонний хабар (див. Відео)