Нагадаємо, депутат Івано-Франківської обласної ради відповідатиме перед судом, бо не повідомив НАЗК про про суттєві зміни в майновому стані, зокрема, придбання позашляховика.

Читайте також:

Стало відомо, проти якого депутата від “Волі” порушили справу про корупційне правопорушення

У коментарі калуському виданню депутат Марія Рудик підтвердила, що “нещодавно в УБЕЗі працівники ознайомили її з листом, на підставі якого її викликали“. Також депутат не заперечує, що у січні 2017 року вона дійсно придбала автомобіль Mitsubishi Outlander, 2009 року випуску.

Правоохоронними органами встановлено, “що депутат не задекларував автомобіль Mitsubishi Outlander, та не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані”.
Проте, депутат від  фракції «ВОЛЯ», партії «Рух Нових Сил» Саакашвілі Марія Рудик стверджує, мовляв усі дії правоохоронців є “переслідуваннями”.
Жінка не задекларувала дорогу іномарку через те, що “лікарі тоді заборонили користуватись електронними засобами“.
Депутат заявила, що раніше потрапила в аварію і отримала тяжкі травми хребта, лікувалась в обласній лікарні і на денному стаціонарі. Марія Рудик розповідає, що для того, щоб повідомити про купівлю машини, слід пройти ряд складних процедур. Мовляв саме тому вона і “не змогла це зробити через стан свого здоров’я:

«…Лікарі тоді заборонили користуватись електронними засобами, а термін подання змін про майновий стан 10 днів від дня реєстрації придбаного майна. Автомобіль був зареєстрований 26 січня», – пишуть Версії з посиланням на Вікна.

 

Нагадаємо, Марія Рудик, яка більшу частину свого трудового стажу працювала на державій роботі та буда директором навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області, придбала за 213 тисяч гривень автомобіль Mitsubishi Outlander 2009 року випуску.
Версії звернулись до Марії Рудик, щоб підтвердити чи спростувати інформацію. Проте депутат відмовилась коментувати ситуацію, назвавши справу проти неї – політичним замовленням.
Версії проаналізували офіційні реєстри та виявили, що справу вже призначали до розгляду. 22 листопада суддя Івано-Франківського міського суду Наталія Деркач розглядатиме справу про адмінправопорушення за номером 344/14747/17. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності – Рудик Марія Олександрівна, суть позову – порушення вимог фінансового контролю.