Результат пошуку зображень за запитом "зброя"

В рамках підготовки до чергової сесії Івано-Франківської обласної ради, яка відбудеться в п’ятницю, 27 жовтня, засідали члени постійної комісії з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади.

На порядок денний винесене одне питання: “Про розгляд листів та звернень”. Члени комісії пропонують винести на розгляд сесії земельний конфлікт в селі Білі Ослави Надвірнянського району, який набув розголосу.

Ще одна тема роботи комісії – дозволи на носіння та використання зброї, згідно Конституції України, –  пишуть Версії з посиланням на ОТБ «Галичина».

«Конституція України передбачає захист громадянина, власного житла, себе особисто та членів родини. Тож потрібно виходити з того законодавчого поля, яке існує. Якщо воно передбачено, то ми вирішимо на сесії обласної ради і звернемось до законодавчого органу – до Верховної Ради України. І вже законодавчий орган буде вирішувати», – розповів Тарас Виноградник, голова постійної комісії облради з питань захисту прав людини.