Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ білий дім"

Текст звернення

Президенту України П. Порошенку

Голові Верховної Ради України А. Парубію

ЗВЕРНЕННЯ Івано-Франківської міської ради щодо ухвалення Закону України про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України

Сьогодні в Україні спостерігається чергове спекулювання політичними силами теми торгівлі з тимчасово окупованими територіями з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей.

Окремі політичні партії піднімають дане питання як інструмент помсти владі країни за незадовільний для своїх господарів переділ державних ресурсів та сфер впливу.

Вважаємо, що таке спекулятивне ставлення до даного питання є вкрай ганебним по відношенню до національних інтересів нашої держави. Ще 12 червня 2015 року депутатом Верховної Ради України Левченком Юрієм Володимировичем було зареєстровано проект Закону про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України № 2066а. Цим проектом Закону забороняються будь-які операції з постачання товарів (послуг, робіт), які були ввезені та/або вироблені (отримані) на тимчасово окупованих територіях України.

Також забороняються будь-які операції з постачання товарів (послуг, робіт) на тимчасово окуповані території України. Ухвалення цього проекту Закону ще два роки тому забезпечило б контроль за лінією розмежування між тимчасово окупованими Російською Федерацією територіями України та унеможливило б проникнення контрабанди. Купуючи товари та послуги у суб’єктів господарювання, які зареєстровані чи здійснюють свою діяльність на тимчасово окупованих територіях, Україна сама фінансує своїх противників.

Вказаний стан речей є неприпустимим, а тому, вважаємо, що необхідно припинити пряме чи опосередковане фінансування тероризму, шляхом заборони торгівлі з суб’єктами господарювання, які зареєстровані чи здійснюють свою діяльність на тимчасово окупованих територіях. У зв’язку з вищевикладеним, вимагаємо від Президента України та Верховної Ради України забезпечити невідкладне ухвалення проекту Закону № 2066а від 12.06.2015 року та як наслідок привести усі нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.