Промоніторити усі дороги, які ремонтувалися останні роки і встановити, які підприємства робили гідно, а які – ні. Щоб тих, які робили погано надалі не допускати до ремонту доріг. Таку пропозицію сьогодні на комісії з ЖКГ дав депутат міської ради Ярослав Бачкур. На це начальник УКБ Володимир Ковальчук відповів, що він минулого року робив Пулюя, Гординського, Січових стрільців, Тролейбусну. І все стоїть.

«У 2011 році, крім КП ДРЕУ ми не мали організації, які б могли робити, – сказав Ковальчук. – Ми ж не мали ні одної організації: УВШБ – розпустили, «Автошлях» – розігнали, а асфальтний завод – зупинився. Слава Богу маємо зараз нормальний асфальт, бо є «Облавтодор» і робимо».

Натомість депутат Сергій Борзов запропонував винести питання по дорогах на сесію. Сказав, що дороги зараз не ремонтуються взагалі і це треба визнавати. І переконав депутатів, що питання має слухатися на сесії. Мовляв, обіцяли зробити до Дня міста, свято минуло, а нічого не зробили.
«І завжди в них є ворог, – зауважив Борзов. – Або казначейство, або погода, або міський голова».

Так, обранці вирішили дати виконавчій владі ще місяць, щоб навести порядок з дорогами. Спеціально вирішили не вживати терміни ані «капітальний», ані «поточний». Хай просто зроблять порядок до 1 липня. А на липневій сесії депутати заслухають і дадуть оцінку діям міського голови. «І хай ніхто не ховає голову в пісок», – додав Бачкур.

«До 1 липня ніхто й так не наведе порядок, – сумно прокоментував Віталій Бурко (він є не тільки депутатом, а й заступником директора КП ДРЕУ), – і не тільки в Івано-Франківську, а й по всій Україні».