samooborona_sesija

Після звіту, слова попросив представник Народної Ради області. Він зауважив, що проблеми із матеріально-технічним забезпечення не виникало якщо б гроші, пожертвували благодійники стали бюджетними та застряли на казначейських рахунках. За його словами, мова йде за 6 мільйонів гривень. Активіст поцікавився, чому трапилась така ситуація.

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Троценко повідомив, що  така ситуація склалась через те, що всі гроші були перераховані у Цільовий фонд Ради оборони.

«Це вирішила Рада оборони області. Там акумулювались кошти не тільки благодійників а й ті, що були перераховані з обласного бюджету. Таким чином, контроль держави вберіг їх від розкрадання», – зауважив Троценко.

Натомість депутат облради Василь Попович зауважив, що мова йде за той одноденний заробіток, які прикарпатці перераховували на потреби армії.

«Щоб гроші благодійників не стали державними та не застрягли на казначейських рахунках, переведіть їх на рахунок благодійного фонду. Або, до прикладу, на рахунок Координаційного центру швидкого реагування. Таким чином можна їх буде витратити оперативно і на найнагальніші потреби наших військових», – зауважив депутат.